Author: f***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, fits perfectly
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Price: HK$19.00
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Y2K |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2304217575472911 |
Author: f***1
Date:
Review: Amazing, fits perfectly
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: v***e
Date:
Review: Love shein!! Thank you Shein! Love you
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: B***p
Date:
Review: 😍😍😍😍❤️😌I love it ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: k***2
Date:
Review: These are cute exactly as pictured
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.